Casa Aconchego Em Angra Villa
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Casa Aconchego Em Angra Villa Angra dos Reis ligt op ongeveer 2 km van Kulturhus en nodigt gasten uit om te genieten van een terras.
Het centrum van Angra dos Reis ligt op 30 minuten lopen en sportgelegenheden zoals Jair Carneiro Toscano de Brito stadion liggen binnen circa 10 minuten met de auto. Het strand Anil kunnen gaten op ongeveer 2,1 km van het vakantiehuis vinden. De gesitueerde in Angra dos Reis Casa Aconchego Em Angra Villa is op circa 15 minuten rijden van de Pier van Santa Luzia gesitueerd.
Gasten vinden Meu Boteco 1 km verderop.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Huisdieren toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Biedt Casa Aconchego Em Angra Villa een draadloze internetverbinding?
Ja, Casa Aconchego Em Angra Villa biedt WiFi aan. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Casa Aconchego Em Angra Villa?
Een keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Casa Aconchego Em Angra Villa. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar Casa Aconchego Em Angra Villa mee te nemen?
U kunt met uw huisdier in Casa Aconchego Em Angra Villa logeren. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in het vakantiehuis?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in Angra dos Reis zijn de Pier van Santa Luzia en Kulturhus, die respectievelijk op 2 en 2,1 km van het vakantiehuis liggen. Daarnaast is het strand Anil (2,1 km) ook een aanrader om te bezoeken.